PLEBISCYT 2020

Mały i średni biznes posiada wielki, niewykorzystany potencjał rozwojowy. Choć generuje on gross polskiego PKB i zatrudnienia to nie wykorzystuje wszystkich możliwości przyśpieszenia swojego rozwoju. Związek Przedsiębiorców i Pracodawców jest największą organizacją pracodawców w Polsce reprezentująca głównie małe i średnie firmy. Głównym celem związku są działania na rzecz poprawy warunków funkcjonowania przedsiębiorstw w Polsce. W 2020 roku ZPP obchodzi 10. rocznicę powstania i z tej okazji powraca do nagradzania najprężniej działających firm w regionach.

Małe, średnie i duże firmy wyłaniane są w konkursie na podstawie twardych danych dostarczanych przez Veriti Polska – największego dostawcy informacji gospodarczych naszego kraju, natomiast o wytypowanie najprężniej działających mikro firm zwracamy się do mieszkańców. To Państwo najlepiej wiedzą, które firmy posiadają wysoki poziom obsługi, są najbardziej innowacyjne i otwarte na klientów.

Zgłoś najlepszą Twoim zdaniem mikro firmę oraz firmę, która przeprowadziła ważne działania charytatywne, społeczne lub CSR-owe w ubiegłym roku na terenie województwa lubelskiego!

Wyłonione w plebiscycie firmy nagrodzone zostaną statuetką Dobrej Firmy podczas oficjalnej gali wręczenia nagród.

Zgłoszeń online firm dokonywać można do 16.02.2020 r.

Ogłoszenie listy kandydatów nastąpi 17.02.2020 r.

Głosowanie trwać będzie do 23.02.2020 r.

GŁOSUJ

ZGŁOŚ FIRMĘ