Gala rozdania statuetek Dobra Firma woj. lubelskiego 2020

Najlepsi inwestorzy, innowatorzy, efektywne firmy oraz pracodawcy zostali nagrodzeni statuetką Dobrej Firmy Związku Przedsiębiorców i Pracodawców na podstawie wyników finansowych. Mieszkańcy województwa lubelskiego wybrali również najlepszą mikro firmę oraz przedsiębiorstwo prowadzące najważniejsze działania charytatywne w regionie. 

Nagrody w projekcie Dobra Firma wręczane są najprężniej działającym firmom w województwie lubelskim. Na podstawie odpowiednio zważonych wskaźników finansowych przygotowanych przez ekspertów Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz twardych danych otrzymanych od Info Veriti Polska Sp. z o.o – największego dostawcy informacji gospodarczych w Polsce – powstała lista firm, które zostały dodatkowo zweryfikowane pod kątem ich kondycji finansowej, potencjału oraz reputacji. 

Po raz pierwszy Dobre Firmy wybierali również mieszkańcy regionu lubelskiego. Biznesowa.tv przeprowadziła plebiscyt, w którym to lokalna społeczność nominowała i głosowała na najprężniej działające mikro firmy oraz najciekawsze działania społeczne i charytatywne. 

Laureatami Programu Dobra Firma 2020 województwa lubelskiego zostali:

NAJBARDZIEJ INNOWACYJNA ŚREDNIA I DUŻA FIRMA

Nagroda główna: STALMA S.A.

Laureaci: STALMA S.A., AUSTRIA JUICE POLAND Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWE TRANSHURT Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE ELKABEL SZCZYGIELSKI

NAJLEPSZY INWESTOR – ŚREDNIA I DUŻA FIRMA

Nagroda główna: LUBELLA FOOD Sp. z o.o. Sp. K.

Laureaci: LUBELLA FOOD Sp. z o.o. Sp. K., ALIPLAST EXTRUSION Sp. z o.o., LUMIKO Sp. z o.o., HERBAPOL – LUBLIN SPÓŁKA AKCYJNA, VEOLIA WSCHÓD Sp. z o.o., PKP LINIA HUTNICZA SZEROKOTOROWA Sp. z o.o.

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

Nagroda główna: PGE DYSTRYBUCJA S.A.

Laureaci: PGE DYSTRYBUCJA S.A., NEPTUN Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTU I MONTAŻU URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCH ENERGOSERWIS S.A.

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA

Nagroda główna: ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH Sp. z o.o.

Laureaci: ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ (Tomaszów Lub.), SOLBET LUBARTÓW S.A.

NAJBARDZIEJ INNOWACYJNA MAŁA FIRMA

Nagroda główna: PROFESJONAL – PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Sp. z o.o.

Laureaci: PROFESJONAL – PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Sp. z o.o., ELEKTROMONTAŻ- LUBLIN Sp. z o.o., GRAVIT Sp. z o.o., ENERGOREMONT PRZEDSIĘBIORSTWO WDRAŻANIA NOWYCH TECHNOLOGII REMONTOWYCH Sp. z o.o.

NAJLEPSZY INWESTOR – MAŁA FIRMA

Nagroda główna: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH S.A.

Laureaci: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH S.A., MAZUREK METAL Sp. z o.o. Sp. K., ENERGOTECH LUBLIN Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE JANEX Jan Ciupak, Leszek Ciupak Sp. J., HANESCO-NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA MAŁA FIRMA

Nagroda główna: ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

Laureaci: ACS SŁUCHMED Sp. z o.o., SAFARI GRZEGORZ BORDŻOŁ Sp. J., NAZARUK SERVICE Sp. z o.o., PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE STAMPOL Sp. J. L i K Stankiwicz, PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE ROLTEX Sp. z o.o., INFINITE Sp. z o.o., WIKPOL Sp. z o.o., KTS PAPIER W. DOBROŃSKI I SKA Sp. J., BEIKS MACHULSKI Sp. J.

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA – MAŁA FIRMA

Nagroda główna: ŁUKSJA Sp. z o.o.

Laureaci: ŁUKSJA Sp. z o.o., SPOMASZ ZAMOŚĆ S.A, PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU WEWNĘTRZNEGO Sp. z o.o., FABEL Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE BUDOWNICTWA TRASA Sp. z o.o., SABAT Sp. z o.o., SAS – JAWORSCY Sp. J.


NAGRODA SPECJALNA ZPP: 
POLSKA MARKA Mirosław Derkacz, Piotr Jan Stawecki S.C.

Plebiscyt przeprowadzony w Biznesowa.tv:

KATEGORIA NAJLEPSZA MIKRO FIRMA

Nagroda główna: SIM-CARD Adam Samociuk

Laureaci: SIM-CARD Adam Samociuk, WENIX Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ROBEX ROBERT CHILUK, SKLEP ODZIEŻOWY FANABERIA

NAJLEPSZE DZIAŁANIA CHARYTATYWNE

Nagroda główna: Ośrodek Szkolenia Kierowców OLEK

Laureaci: NO STRESS, Ośrodek Szkolenia Kierowców OLEK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.