Lubelski Orzeł Biznesu 2017

Już 7 czerwca br. w restauracji Koncertowa w Lublinie odbędzie się uroczysta gala Lubelskiego Orła Biznesu 2017.

Lubelski Orzeł Biznesu” Pracodawców Ziemi Lubelskiej to prestiżowa nagroda przyznawana w najbardziej strategicznych dziedzinach lubelskiej gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem stymulowania pozytywnego współzawodnictwa w doskonaleniu produkcji, wprowadzaniu innowacji, podnoszeniu jakości świadczonych usług oraz działalności na rzecz regionu.

Konkurs o Statuetkę „Lubelskiego Orła Biznesu 2017” Pracodawców Ziemi Lubelskiej ma na celu prezentację i wszechstronną promocję najlepszych, najbardziej dynamicznych firm oraz osobowości działających w naszym województwie, a także stymulowanie pozytywnego współzawodnictwa w doskonaleniu produkcji, wprowadzaniu innowacji, podnoszeniu jakości świadczonych usług oraz w działalności na rzecz regionu. Ważną ideą jest też wyróżnienie firm zarejestrowanych lub działających na terenie województwa lubelskiego, które wpływają korzystnie na sytuację na rynku pracy oraz kształtują dobrobyt naszego społeczeństwa, wyznaczając pozycję gospodarczą Lubelszczyzny w gronie regionów zjednoczonej Europy.

Statuetki Orła są znakiem jakości przedsiębiorcy, ważnym potwierdzeniem szczególnych umiejętności zarządzania, doskonałego wyczucia rynku oraz odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań gospodarczych. W ostatnich latach są także swoistym certyfikatem odporności na zawirowania rynku i skutki kryzysu. „Lubelski Orzeł Biznesu” to również symbol wysokich standardów przedsiębiorczości i zasad uczciwej konkurencji.

Nagrody „Lubelskiego Orła Biznesu 2017” zostaną przyznane w następujących kategoriach:

 1.  Przedsiębiorstwo Roku  /Duże, Średnie, Małe, Mikro/
 2.  Gospodarstwo Rolne Roku
 3.  Inwestor Roku
 4.  Eksporter Roku
 5.  Firma Rodzinna Roku
 6.  Firma Budowlana Roku / Producent Materiałów Budowlanych,Dostawca Materiałów Budowlanych, Generalny Wykonawca /
 7.  Przedsiębiorstwo Innowacyjne Roku
 8.  Gospodarstwo Agroturystyczne Roku / Ośrodek Turystyczny Roku
 9.  Samorządowiec Roku – Przyjaciel Biznesu
 10.  Orzeł Biznesu z Diamentami (kategoria dla zwycięzcówpoprzednich edycji)
 11. Orzeł Biznesu XV – lecia z Diamentami

Z wielką przyjemnością objęliśmy wydarzenie patronatem medialnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.