Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

„Finansowanie i marketing pokoleniowy w firmach rodzinnych”

Wschodnie Forum Firm Rodzinnych – edycja 2018 odbędzie się 15 października 2018 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym i będzie stanowić niepowtarzalną szansę do wymiany doświadczeń, nawiązywania relacji biznesowych oraz pozyskania informacji służących rozwojowi firm rodzinnych.

Jest to już trzecia edycja Forum, która dzięki niezwykle wysokiemu prestiżowi wydarzenia, obecności przedstawicieli mediów, świata biznesu i nauki cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Naszym celem jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz zachęcanie właścicieli firm rodzinnych do nieustannego zdobywania wiedzy i umiejętności, a także stałego poszerzania obszaru działalności.

W tym roku, postanowiliśmy dać jak najszersze pole do współdziałania i rozwijania się przedsiębiorcom. Oprócz głównej części konferencyjnej, zaplanowaliśmy postanowiliśmy udostępnić firmom rodzinnym przestrzeń do dyskusji i prezentacji rodzinnych przedsiębiorstw, tak by lokalni przedsiębiorcy mogli poznać się wzajemnie oraz dostrzec szanse na rynku ogólnopolskim i międzynarodowym.

Zależy nam na realnym oddziaływaniu na rozwój lokalnych przedsiębiorstw oraz podtrzymywaniu wartości i tradycji, o jakie opierają swą działalność firmy rodzinne. Pragniemy ponadto motywować do tworzenia innowacji oraz korzystania z nowatorskich rozwiązań w zakresie promocji i budowania firmy.Ufamy, że dzięki współpracy z licznymi firmami rodzinnymi oraz ich otwartości na dzielenie się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, ponownie, ponad dwustu uczestników z zainteresowaniem uczestniczyć będzie w naszym wydarzeniu.

GOŚCIE SPECJALNI

Łukasz Jakóbiak – zasłynął wywieszeniem gigantycznego CV przed firmą w której chciał pracować. Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.

W 2013, 2014, 2015 i 2016 roku zrealizował swój cykl wykładów na terenie całej Polski. Prowadził wykłady razem z Jackiem Walkiewiczem. Był gościem seminarium „Go Big Or Go Home” z Randy Gagem, gdzie wysłuchało go ponad pół tysiąca uczestników. Wykładał jako jeden z 12 najlepszych mówców na Festiwalu Inspiracji w 2014, 2015 i 2016 roku. W marcu 2015 wystąpił na Uniwersytetach: Greenwich i Oxford i na prestiżowej konferencji TEDx. Prelegent jednego z największych eventów motywacyjnych w Europie – Życie bez Ograniczeń – z Nickiem Vujicicem i Lesem Brownem. W 2016 roku ze swoim wykładem był gościem Sebastiana Kotowa na evencie Efekt Domina. W styczniu 2017 roku wystąpił na jednym z największych eventów dla kobiet Queens of Life. Do września 2017 roku wysłuchało go podczas wystąpień na żywo ponad 65 000 osób. Gość i prelegent wielu konferencji, m. in. „Łódź JungleWeb”, „Like us, TOO” na Uniwersytecie Jagiellońskim, „Creative Mornings” w Warszawie czy „XX Forum Gospodarczego” w Toruniu. Brał udział w pierwszej polskiej edycji National Achievers Congress w Polsce, na której wystąpił m.in. Robert Kiyosaki, brał też udział w seminarium Jacka Canfielda oraz szkoleniach Briana Tracy, a także w The Way Ahead z Tonym Robbinsem. W 2013 roku został członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. W swoich talk-show gościł m.in. Jacka Canfielda i Brian’a Tracy. Aktualnie możemy oglądać go w programie Azja Express w telewizji TVN.

Rocznie daje blisko 100 wykładów motywacyjnych. Wykładał dla firm takich jak Allianz, PZU, Coca Cola, Loreal, W.Kruk, Pracuj.pl, 3M, Bacardi, BZ WBK, Orange, Aviva, UBS, Beko, Avon, Gedeon Richter, GSK, Microsoft, iSpot, Siemens, Lekam, ING, PLAY, PEPSICO.

„Absolutny hit” taka recenzja (gazeta.pl) powstała po prezentacji Łukasza naTEDxLublin 22 listopada.

Jacek Walkiewicz po jednym z jego wykładów powiedział: „Bezwzględny dla okoliczności, które stają mu na drodze”.

Piotr Najsztub we WPROST napisał o nim: „Ludzki czołg z Radomia”.
___________________________________________________

Elżbieta Bieńkowska – w latach 1999 – 2007 pracowała dla samorządu województwa śląskiego, w południowej części Polski. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Krajowej Szkoły Administracji Publicznej. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z zakresu administracji biznesowej w Szkole Głównej Handlowej. W latach 2007 i 2013 zajmowała stanowisko Ministra Rozwoju Regionalnego, a od 2013 do 2014 roku piastowała urząd Wicepremiera oraz Ministra Infrastruktury i Rozwoju, na których była odpowiedzialna m.in. za strategiczny system rozwoju kraju, w tym skuteczne inwestowanie w zakresie funduszy europejskich. Jej praca doprowadziła do pełnej absorpcji środków z budżetu UE na lata 2004 – 2006 oraz olbrzymiego sukcesu w zakresie dystrybucji prawie 68 mld euro przyznanego Polsce na lata 2007 – 2013. Dodatkowo zarządzała procesem przygotowania skutecznego systemu wdrażania funduszy UE z budżetu UE na lata 2014 – 2020. Oprócz funduszy europejskich jej zadania w polskim rządzie skupiały się wokół takich kwestii jak zarządzanie infrastrukturą transportową (drogi, kolej, ruch lotniczy i statków), budownictwo i mieszkalnictwo. Od listopada 2014 pełni funkcję komisarza UE ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości oraz MŚP.

______

Udział w wydarzeniu to niepowtarzalna szansa do wymiany doświadczeń, nawiązywania relacji biznesowych oraz pozyskania informacji służących rozwojowi firm rodzinnych.
Rejestracja i szczegóły na: www.rodzinnewschod.pl

Partnerem wydarzenia jest Bank PKO BP.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Biznesowa.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.