Regionalna Konferencja BGK „Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny” w Lublinie

Już 26 marca br. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Artura Grottgera 2 odbędzie się Regionalna Konferencja BGK „Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny”. To już kolejna edycja wydarzenia (poprzednią zobaczysz tutaj) dla przedsiębiorców, samorządowców i pracowników administracji. 

Patronatem honorowym wydarzenie objęła Premier RP Mateusz Morawiecki, oraz Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

„Biznes. Samorząd. Rozwój Regionalny” – pod tym hasłem odbywa się tegoroczna edycja serii cyklicznych wydarzeń realizowanych na terenie wszystkich województw. Głównym celem wydarzenia jest stworzenie płaszczyzny do wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami lokalnych władz a przedstawicielami biznesu a także do nawiązywania współpracy, dzięki której samorządowcy będą bardziej przedsiębiorczy, a przedstawiciele biznesu w większym stopniu będą uwzględniali w codziennej działalności element społeczny.

Uczestnicy wydarzenia będą także mieli szansę poznać możliwości skorzystania z programów rozwojowych wynikających ze Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Udział w Regionalnej Konferencji BGK „Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny” będzie doskonałą okazją do spotkań z ekspertami Banku Gospodarstwa Krajowego, którzy przedstawią instrumenty wspierania regionów i działających na ich terenie firm, opowiedzą o prognozach gospodarczych i rozwoju Polski a także zaproszą do dwóch warsztatów – o gwarancjach finansowych dla firm, a także o rozwoju mieszkalnictwa dla samorządowców.

Gościem specjalnym konferencji będzie mówca motywacyjny mjr Rocco A. Spencer, który opowie, co robić, aby stawać się coraz skuteczniejszym liderem w regionie. Pokaże, jak przekładać strategię i taktykę wojskową na sukcesy w życiu zawodowym.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zarejestruj się na: www.regionalnekonferencje.bgk.pl

AGENDA WYDARZENIA:
09:30 – 10:00 Rejestracja gości, powitalna kawa.
10:00 – 10:10 Otwarcie konferencji.
10:10 – 10:30 „Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny” – (prowadzący: ekspert BGK)
10:30 – 10:45 „Rola Banku Gospodarstwa Krajowego w rozwoju Polski” – (prowadzący: Dyrektor Regionu BGK)
10:45 – 11:20 „Odpowiedzialne przywództwo” – warsztat mjr Rocco Spencer’a
11:20 – 11:40 Przerwa kawowa | Podział konferencji na II bloki tematyczne
11:40 – 13:40 Blok 1 „Wsparcie BGK dla przedsiębiorców”
11:40 – 13:40 Blok 2 „Produkty mieszkaniowe BGK – wsparcie samorządów”
13:40 – 15:00 Lunch, porady eksperckie przy stoiskach, zakończenie konferencji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.